Numerológia
Výrok: Kto nie je pánom samého seba, skončí ako sluha druhých. (R. Gervaso)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo






Partneri


Svet elektro
 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store
 
 
Prezentačné a korešpondenčné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 
Saša Pueblo meditacia
 
 
Asociácia poradcov
 
 

 


Facebook


Obsah fóra Numerologia.xyz
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   užívateľské skupinyužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Práca- ako dalej

 
       Obsah fóra Numerologia.xyz -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ariela
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 27. 11. 2011
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: po február 06, 2012 10:15 pm    Predmet: Práca- ako dalej Odpovedať s citátom

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu - čo ma čaká v pracovnej oblasti, teda akým smerom sa uberať, a taktiež čo ma čaká v láske .......

Dakujem za odpoveď )

ariela 16.12.1973 / 06:00
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Isidor
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 02. 02. 2010
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: ne február 12, 2012 11:06 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý den,
vyložil jsem Vám na práci na čtyři karty:
Desítka holí - Svět - Pětka mečů - Šestka pentaklů

Ptáte se, protože v poslední době máte pocit, že na Vás všechno padá, že je na Vás všeho moc, že nezvládáte (Desítka holí). Už brzy se ale objeví nějaká nová příležitost, něco, co Vás velmi osloví, ba dokonce nadchne, možná úplně změníte profesi (Svět). Okolí Vám nic nijak neusnadní, ba dokonce Vás možná budou lidé okolo Vás brzdit v rozletu či s Vámi nějakou formou bojovat - snažte se nenechat se do sporů zatáhnout, a pokud se jim nevyhnete, nepodceňujte své protivníky (Pětka mečů). Pokud se ale zabrzdit nenecháte, dostanete se do situace, že Vás práce bude bavit, těšit a naplňovat, a hlavně budete velmi užitečná druhým lidem (Šestka pentaklů).

Zdravím Vás a držím palce!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
ariela
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 27. 11. 2011
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: ne február 12, 2012 1:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý deň p.Isidor,
veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Priznám sa, čakala som na odpoveď ako na "spasenie" )) ,keďže som čerstvo nezamestnaná a rozhodujem sa akou cestou sa ďalej vybrať ... či dalej pokračovať v obchodnej sfére , alebo sa pohnuť smerom intuície / numerologia,ajurveda.../ . Priznám sa mam obavy čo bude ďalej....či výzvu, ktorá mi prišla do života zvládnem .. .

prajem krásny deň ))

ariela
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zeeshan
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 01. 01. 2015
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: št január 01, 2015 9:55 am    Predmet: Odpovedať s citátom

priateľ mi na Vianoce daroval zásnubný prsteň a keďže sme spolu už siedmy rok, chceme sa vziať a mať bábätko keby sa podarilo už aj tento rok Smile Navrhla som dátum svadby 28.4.2012, pretože už nie je veľká zima ale ešte ani veľmi horúco. Máj sa mi nepáči, je to také klišé že máj mesiac lásky Smile a do júna a ďalších mesiacov je ďaleko Smile Ja som narodená 28.3.1986 a priateľ 11.1.1983. Je podľa Vás mnou zvolený dátum vhodný na našu svadbu?
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď! Smile
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: ut január 06, 2015 6:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zeeshan napísal:
priateľ mi na Vianoce daroval zásnubný prsteň a keďže sme spolu už siedmy rok, chceme sa vziať a mať bábätko keby sa podarilo už aj tento rok Smile Navrhla som dátum svadby 28.4.2012, pretože už nie je veľká zima ale ešte ani veľmi horúco. Máj sa mi nepáči, je to také klišé že máj mesiac lásky Smile a do júna a ďalších mesiacov je ďaleko Smile Ja som narodená 28.3.1986 a priateľ 11.1.1983. Je podľa Vás mnou zvolený dátum vhodný na našu svadbu?
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď! Smile


Gratulujem k nádhernému stráveniu Vianoc v magickom siedmom roku vzťahu. Samozrejme výpočet vhodnosti zvoleného dátumu 28.4.2012 vieme v rámci numerologickej analýzy vhodnosti dátumu: http://www.numerologia.sk/eshop/produkt/analyza-vhodnosti-datumu-19.html vypočítať aj spätne. Smile
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
       Obsah fóra Numerologia.xyz -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.