Numerológia
Výrok: Ak tvoja loď neprichádza, plávaj jej naproti. (Jonathan Winters)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo






Partneri


Svet elektro
 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store
 
 
Prezentačné a korešpondenčné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 
Saša Pueblo meditacia
 
 
Asociácia poradcov
 
 

 


Facebook


Obsah fóra Numerologia.xyz
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   užívateľské skupinyužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

ťažké životné obdobie

 
       Obsah fóra Numerologia.xyz -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Auriella
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 09. 06. 2015
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: ut jún 09, 2015 9:11 am    Predmet: ťažké životné obdobie Odpovedať s citátom

Dobrý deň prajem všetkým priaznivcom numerologie. Chcela by som Vás poprosiť o radu/ pomoc. Prekonávam velmi ťažké obdobie, práve opustila svet živých moja jedna z najbližších osôb moja babka po ťažkom tvrdom boji s lymfomom.Od začiatku roku mam samé zmeny, aj ked mám rok s vibraciou čísla 4. Nemali by byť zmeny skôr v roku s vibraciou čísla 5? Na začiatku roka som sa rozišla s priatelom po 6 rokoch v sučastnosti mam noveho priatela ktorý je zaroven mojim aj dlhoročným kamarátom, ktorý ma drži nad vodou.V súčastnosti som bez práce.Chcela by som sa spýtať, že či sa moja situacia do budúcnosti zlepší či moje zlé obdobie skončí.Monika. 30.12.1983 dakujem vám pekne za pripadnu odpoved. Pokial nie tak vám prajem všetko dobréSmile
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: so jún 20, 2015 5:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý deň,
teší nás Vaša priazeň numerológii a zároveň súcitíme s Vami vo Vašej životnej situácii.

Momentálne z hľadiska numerológie prežívate ročnú vibráciu čísla 4 a tarot rastu 13 v deväťročnom cykle vibrácie čísla 6. Štvorka prináša do života obmedzenia a zmeny, s ktorými ste nepočítali a môžu narušiť zabehnutý spôsob života. Štvorka prináša udalosti v hmotnej (finančnej a pracovnej), fyzickej (choroba, smrť) realite a môže (tarot rastu 13) súvisieť s obraznou aj s fyzickou smrťou. Fyzickou smrťou blízkeho človeka v rodine, keďže cyklus 6 sa spája s blízkymi ľuďmi a starostlivosťou o nich. Zmena do života prichádza rôznym spôsobom a nasledujúca ročná vibrácia päťky prináša oslobodenie od obmedzení a nové možnosti v živote, keď pustíte starý spôsob života.

Veľa psychickej sily a úspechov prajem!
Petronela
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Auriella
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 09. 06. 2015
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: so december 05, 2015 8:05 pm    Predmet: prosba o radu Odpovedať s citátom

Dobrý večer prajem. Dakujem Vám za objasnenie mojho súčastného živ otného obdobia a slova podpory. Chcela by som sa ešte spýtať, pokial by to bolo možné na oblasť práce.
V súčastnosti som bez práce.Chcela by som sa spýtať, že či sa moja situacia do budúcnosti zlepší či moje zlé obdobie skončí. MOja mamina podnikala v oblasti pedikury a reflexných masaži noh práve s babkou asúčastne v tom pokračuje sama,( babka robila mokru pedikúru a mamka začala robiť suchú) avšak začína akokeby odznova, klientela sa v súčastnosti len velmi pomaly rozrastá Sad.Ja by som sa chcela pridať s klasickou mokrou pedikúrou alebo s manikurou a gelovými nechtami,na ktore by som si chcela urobiť rekvalifikačný kurz. Prosim Vás darilo by sa mi v tejto oblasti? resp nám spolu s mamkou?Mohol by mi niekto vyložiť z kariet?Monika. 30.12.1983 Hanka.1.1.1960 dakujem vám pekne za pripadnu odpoved. Pokial nie tak vám prajem všetko dobré
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: pia apríl 22, 2016 6:26 pm    Predmet: Auriella - oblasť práce Odpovedať s citátom

Milá Monika a Hanka,
životné obdobia bývajú raz ľahké a potom zasa ťažké. Nič netrvá večne v kolobehu ľudského života. Nádherne ste, Monika, vyjadrili odovzdávanie skúseností a poznatkov, odovzdávanie profesie, spolupatričnosť a pomoc žien vo Vašom rode po praslici. Na nej môžete do budúcnosti stavať. Vibrácia cyklu harmonickej a rodinne orientovanej šestky od roku 2010 do roku 2028 napovedá, že pokračovať v rodinnej tradícií je pre Vás viac ako vítané. Vzdelávanie sa a práca s ľuďmi sú obohacujúcim rozmerom vo Vašom živote. V aktuálnom roku sa môžete tešiť na uvoľnenie od obmedzení (osobná ročná vibrácia 5). Pani Hanka, keď sa zameria na zdravie, intuitívne vnímanie vzťahových väzieb a splnenie malej túžby v srdci, tak sa ťažké obdobie na ľahké zasa obráti.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
       Obsah fóra Numerologia.xyz -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.