Numerológia
Výrok: Dobrota je najkúzelnejšou mocou. (Samuel Smiles)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo






Partneri


Svet elektro
 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store
 
 
Prezentačné a korešpondenčné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 
Saša Pueblo meditacia
 
 
Asociácia poradcov
 
 

 


Facebook


Obsah fóra Numerologia.xyz
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   užívateľské skupinyužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

synovo stastie

 
       Obsah fóra Numerologia.xyz -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
iveta100
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 29. 05. 2010
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: ut jún 22, 2010 5:08 pm    Predmet: synovo stastie Odpovedať s citátom

Rolling Eyes dobry mam trapenie ohladne syna je zenaty a caka uz druhe dieta,tesi sa nan ale momental.je vo vazbe. Robert 10.4.1987 vyriesi sa jeho tazka situacia aj taktiez financne?dakujem
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Isidor
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 02. 02. 2010
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: ut jún 29, 2010 6:35 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Přeji dobrý den,
rychlým pohledem (bez hlubšího zkoumání) na čísla Vašeho syna bych řekl, že se jedná o člověka energického, obratného, který se dokáže prosadit. Každý máme svůj osud ve svých rukách a pro Vašeho syna by nemělo být zas tak náročné nasměrovat svůj život tam, kam chce - sílu na to má dostatečnou.
Aktuálně (od letošních narozenin) se nachází v osobní roční vibraci 8, stejně tak karta číslo 8, tedy Spravedlnost, je jeho aktuálním Tarotem růstu. Znamená to, že tento rok je pro Vašeho syna rokem sklizně toho, co v dřívějším životě zasel. Vše se mu v teď vrací, a to jak to dobré, tak to méně dobré. Jinými slovy pokud je ve vazbě proto, že je podezřelý z něčeho, co nespáchal, pak by měl být propuštěn, naopak pokud je ve vazbě oprávněně, je velmi pravděpodobné, že bude i odsouzen.
Zdravím Vás a držím palce!
Isidor
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
iveta100
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 29. 05. 2010
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: ut jún 29, 2010 6:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem vam za odpoved ano je energeticky ale chyba je v tom ze sa predsa celkom nevie presadit bez pomoc.rady a je pravda ze ked niekto nieco vyvedie musi si to odpykat to uznam samozrejme ale prave v tom to je ze on urobil nejaky podvod do coho bol nuteny a niekym pritlaceny a prinuteny uznava si chybu ze sa poddal a veril niecomu ze tym pomoze svojim najblizsim a nakoniec bol sam aj rodina napadany s vyhrazkami dopadol tak ze darmo sa snazil vsetko zaplatit aj za dotycneho nielen za seba nevychadzalo mu proste nic prisli o byt a ledva ked zarobil aby mohol nieco splatit mali akurat len na zaplatenie ubytovania a to aj v cechach nevychadzalo im ani na cestu spat do prace a samozrejme jedlo to som im pomahala ako som ohla ale uz sa to samozrejme neda.Ide mi o to ze sa snazi podat ziadost o polovicny trest a znova sa zamestnat nakolko jeho manzelka nedostava ani halier a zije s rodicmi ktory sa tiez snazia pomahat ale syn b y rad konecne sa zamestnal aby mohol rodinu uzivit a splacat dlzoby a tiez vratit rodicom za pomoc.ako mu mam pomoct?Dakujem este raz .
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Isidor
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 02. 02. 2010
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: št júl 01, 2010 11:00 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý den,
přemýšlím od včerejška, co Vám odpovědět, ale obávám se, že Vaše otázka na možnou pomoc synovi přesahuje možnosti tohoto fóra. Z vlastní zkušenosti vím, že základem pro vyřešení problémů je poznat jejich příčiny, pro které si je do života přitahujeme. A to by bylo asi dobré, abyste udělala Vy i Váš syn. Osobně mám dobré zkušenosti s metodami jako je SRT nebo kineziologie, ale záleží samozřejmě také na tom, kdo s těmito metodami pracuje, je dobré dát na doporučení.
Zdravím Vás,
Isidor
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: št júl 01, 2010 9:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

"chyba je v tom ze sa predsa celkom nevie presadit bez pomoc.rady a je pravda ze ked niekto nieco vyvedie musi si to odpykat to uznam samozrejme ale prave v tom to je ze on urobil nejaky podvod do coho bol nuteny a niekym pritlaceny a prinuteny uznava si chybu ze sa poddal a veril niecomu ze tym pomoze svojim najblizsim a nakoniec bol sam aj rodina napadany s vyhrazkami dopadol tak ze darmo sa snazil vsetko zaplatit aj za dotycneho nielen za seba nevychadzalo mu proste nic prisli o byt a ledva ked zarobil aby mohol nieco splatit mali akurat len na zaplatenie ubytovania a to aj v cechach nevychadzalo im ani na cestu spat do prace a samozrejme jedlo to som im pomahala ako som ohla ale uz sa to samozrejme neda"

Zistite si v rodovej linii, komu bolo ublizene prostrednictvom statneho zriadenia, alebo kto prisiel o majetky. Je dolezite, aby to syn vedel.

Pre Isidora: Ak mate pocit, ze problem presahuje Vase moznosti, vypytajte si datum narodenia dotazujucej (dotazujuceho) sa. Napriek situacii, v ktorej sa syn ocitol, v skutocnosti ma problem mama a moze to siahat rodovo hlbsie.

Petronela
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iveta100
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 29. 05. 2010
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: pia júl 02, 2010 4:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

odpovedam na ozvu pani Petronely-moj datum narodenia matky syna Roberta- je 13.10.1961 samozrejme bolo kedysi ublizene aj mne ale rodove to neviem zistit iba viem ze podobne problemy ma aj dcera 11.7.1983 ale nie az tak tvrde a ja ako matka sa velmi trapim aj ked sa snazim obom pomahat aj deti nechcu mna vyuzivat je im to trapne ale nemaju inu moznost.Dakujem vam za ochotu najst a pomoct mi to nejak zistit v com to je a ako sa toho zbavit mam dojem ze moja neboha matka mi kedysi spominala ze pri mojom narodeni tvrdili ze budem slepa a znetvotena a co ja viem co a ked som na svet prisla matka sla do mesta a rozbalila ma celu aby ma videli zasli nad mojou nevinnou detskou krasou a nechapem uz by som bola niekolkokrat v mojom zivote mrtva ale dopadlo vsetko dobre narodila som sa uplne zdrava a pocas rastu mi lekarka prepichla usny bubienok takze teraz v starsom veku pocujem na to ucho 10% a na druhe 30% neskor som bola obarena ako 2rocna vriacim mliekom a dalej pri kociku sa plazil ku mne had nastastie nebohy starky ho vcas zbadal a zabil neskor ma prvy muz otec mojich deti zbil a cudo ze zijem predtym sme mali krasny zivot a to sa zmenil cudnym sposobom a tiez tyzden predtym ako zomrel chcel/rozvedeny/ nas vsetkych na vianoce navstivit a stale tvrdil moja zena aj ked som mu uz nepatrila a lutoval co mi vyviedol,no bolo toho strasne vela ja sama som mala tumor na maternici a predtym problemy s DANOU tiez som mala na male a teraz mam problemy so zaludkom musim brat tablety do konca zivota neviem skutocne cim to je ja si myslim prekliatie celej nasej generacie trpia vsetci darmo sa snazia.Za vsetko a za ochotu mi pomoct VAM vsetkym vopred dakujem
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: so júl 03, 2010 11:00 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý deň, z numerologického hľadiska momentálne prežívate rok vibrácie čísla 7 v cykle 3 a je to rok, kedy Vás okolie vo zvýšenej miere žiada o pomoc. Pre Vás je dôležité rozhodnutia neunáhliť. Od narodenín v tomto roku ukončujete vibráciou 8 (odmena alebo odplata) cyklus zameraný na jasnosť a transparentnosť v spoločenských vzťahoch. Z toho, čo popisujete, je vhodné zamerať sa na riešenie problému regresnou terapiou (návrat do minulosti). Žijete totiž nešťastím a Vaše deti, aby boli hodné Vašej lásky sa rozhodli, že Váš ťažký osud budú (na nevedomej úrovni) napodobňovať svojim nešťastím. O rodovej línii je možné zistiť pôsobiace vzorce prostredníctvom rodinných systemických konštelácií. O priekliatí vo Vašom prípade hovoriť nemožno, resp. nie je mi dovolené zamerať sa na riešenie týmto smerom. Čo urobíte s uvedenými informáciami je na Vašom rozhodnutí.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iveta100
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 29. 05. 2010
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: so júl 03, 2010 3:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem vam z celeho srdca iste je to asi najlepsie riesenie regresna terapia ale zial musim v tom este pockat nejak to uz vydrzat neda sa mi odist od mojho manzela vycestovat a dat sa objednat na regresiu nechat ho sameho mi je trapne je po tazkej operacii tumora na ladvine a ma otvor na bruchu s crevom co mu treba denne cistit a menit vrecka 3x.az ked sa vrati z operacii a trochu zotavi niekedy koncom augusta zaciatkom septembra aj tak potom budem musiet vycestovat dcera caka piate dietatko a ma este len jednoroc.stvrte o ktore sa pocas jej porodu budem musiet postarat toto najmensie a teraz co bude rodit pocala aj napriek tomu ze lekari jej tvrdili ze uz nikdy neotehotnie ma tumor na vajcovode a nastastie po porode posled.dietatka sa tumor zmrazil ale verim ze to vsetko mojimi vrucnymi motlitbami a spravnym kamienkom co dcera nosila pocas tehotenstva no neviem ako to dopadne ale dufam a myslim pozitivne.poznam to sama som vestievala po smrti mojej prvorodenej sedemroc.dcerky ale sebe a detom to neviem vestit a to robim uz 18 rokov ale tentoraz mam pauzu neviem sa sustredit mozno aj tom cosi visi je mozne ja som vzdy pomahala ludom pozitivne prichadzali ku mne s placom a myslienkami ublizit si ale odo mna odchadzali s usmevom a stastni a mna to velmi tesilo nieco vedel aj moj syn ale nevenuje sa tomu skoda ma na to viac ako ja ale aj moja dcera akoby to zdedili po mne no nie som si ista.to iba pre informaciu a dakujem vam este raz a prajem vela uspechov nadalej mne islo hlavne o to aby sa podarilo synovi stastne sa na polovicu dostat domov z basy ze to tam uz nemoze....
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: so júl 03, 2010 3:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Milá Iveta, cestu sme Vám naznačili. Riešenie Vášho problému je len a len vo Vašich rukách, a ako správne podotkol Isidor, prekračuje možnosti tohoto fóra. Zostáva len zaželať veľa pevnej viery.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iveta100
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 29. 05. 2010
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: so júl 03, 2010 9:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

je to o.k. Dakujem vam za ochotu a za vsetko prajem vela zdravia a uspechov
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
       Obsah fóra Numerologia.xyz -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.04 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.