Numerológia
Výrok: Ak je obydlie preplnené bohatstvom, ťažko ho chrániť pred zlodejmi. (Lao Tse)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo






Partneri


Svet elektro
 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store
 
 
Prezentačné a korešpondenčné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 
Saša Pueblo meditacia
 
 
Asociácia poradcov
 
 

 


Facebook


Obsah fóra Numerologia.xyz
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   užívateľské skupinyužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Zdravie a práca.
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 
       Obsah fóra Numerologia.xyz -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Heliana
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 13. 03. 2010
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: št február 10, 2011 8:44 pm    Predmet: Zdravie a práca. Odpovedať s citátom

Prosím niekoho o výklad kariet, alebo numerologiu. Mám problémy v robote, ktoré vznikli na základe zdravotných problémov. Snažia sa ma vyštvať z roboty. Prosím o výklad perspektívy vzhladom k môjmu zdravotnému stavu. Narodená som 1.2.1972. Ďakujem.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Isidor
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 02. 02. 2010
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: ut február 15, 2011 6:27 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý den,
vyložil jsem na vaší situaci na sedm karet, výklad, který Hajo Banzhaf nazývá ve svých knihách Cesta. Vyšly tyto karty: 1 - Pětka pohárů, 2 - Císařovna, 3 - Hvězda, 4 - Desítka pentaklů, 5 - Mág, 6 - Sedmička pentaklů, 7 - Síla. Za povšimnutí určitě stojí, že hned čtyři karty jsou z Velké arkány, je to pro vás tedy téma velmi zásadní, určitjící váš současný život.
Pětka pohárů říká, že v situaci, ve které se v práci nacházíte, podléháte smutku, rozčarování, beznaději, možná až depresi. Zároroveň na pozici první karty naznačuje, že věc pravděpodobně nedopadne tak, jak si nyní představujete, že by bylo nejlepší. Důležité je uvědomit si, že vše se děje tak, jak je pro nás nejlepší, že každá věc má svojí příčinu a i to, co se nám ze současné perspektivy jeví jako negativní, může se v budoucnu ukázat jako velmi důležité a dobré. Pětka pohárů nabádá k tomu, abyste se pokusila přijít na skutečnou příčinu tohoto vašeho trápení, abyste se podívala, zda svým myšlením či jednáním jste si nepřitáhla tyto problémy (jak zdravotní, tak v práci) do života sama. Každý problém je příležitostí k růstu a Pětka pohárů vyzývá, abychom tuto příležitost využili.
Císařovna ukazuje, že jste se v práci projevovala jako člověk s nápady, otevřený novým věcem, který se do všeho pouští s nadšením - pozor však, abyste tento přístup nepřehnala do extrému. Karta Síla do budoucna ukazuje, že vás čeká období, ve kterém bude třeba projevit svojí sílu, pozornost a angažovanost, najít zdroj své vnitřní síly a projevit ho (a můžete si být jistá, že tento zdroj máte). Karta Hvězda na třetí pozici značí, že jste měla velmi vysokou důvěru v uskutečnění svých cílů v současné práci, ovšem Sedmička pentaklů na šestém místě vyzývá k trpělivosti. Věci nepůjdou tak rychle, jak si možná představujete, a kvůli tomu se vám možná budou zdát horší, než ve skutečnosti jsou. Je dobré rozhlížet se kolem sebe a chtít vidět to dobré, co nás obklopuje. Desítka pentaklů říká, že jste vůči svému okolí vystupovala poměrně sebejistě až suverénně, možná proto jste teď poněkud překvapená, že ne každý to oceňuje. Mág napovídá, že je dobré osvobodit svojí mysl od mínění druhých lidí a naplno využívat své schopnosti a umění.
Pětka pohárů na první, základní pozici není příliš optimistická, ale ostatní karty poměrně jasně hovoří o tom, že pokud budete trpělivá a využijete všech svých nemalých schopností a své vnitřní síly, vše se může v dobré obrátit.
Držím vám palce a zdravím Vás,
Isidor
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Heliana
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 13. 03. 2010
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: pia február 18, 2011 9:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

V skutočnosti to s mojim zdravím nevyzerá veľmi dobre, i keď ten ortieľ ešte nepadol, pravdepodobne nemožno očakávať nič dobré. Ak sa potvrdí diagnóza, tak sú naozaj všetky moje plány v ...nedohľadne. A pravdepodobne sa mi zrúti svet a budem musieť hladať iné uplatnenie v živote. Či cez toto dokážem prejsť, to naozaj neviem...
Inak ďakujem za výklad a povzbudenie.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: so február 19, 2011 1:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Heliana napísal:
V skutočnosti to s mojim zdravím nevyzerá veľmi dobre, i keď ten ortieľ ešte nepadol, pravdepodobne nemožno očakávať nič dobré.

Isidor napisal: "Věci nepůjdou tak rychle, jak si možná představujete, a kvůli tomu se vám možná budou zdát horší, než ve skutečnosti jsou."

Jeho tarotovy vyklad presne vyjadruje Vas stav, Heliana, a tiez tendencie do buducnosti. Realne teraz prehodnocujete vo svojom zivote priority (Desiatka diskov) a buduce riesenie mate vo svojich rukach (Mag), vedome ste sa nasmerovala na uspech (Cisarovna) a viete, ze Vas to v buducnosti bude stat vela sil (Sila), kedze treba zburat nefunkcne nazorove struktury. Nevedome Vasa dusa vie, ze obavy su zbytocne, ale aj tak volite pre tuto jar pesimisticke ocakavania (Sedmicka diskov). Kedze zakladnou kartou Vasej Cesty je Patka poharov (emocionalny blok) a kazdy clovek ma pravo volby, ci sa rozhodne prest dalsi usek svojej cesty cez poznanie alebo ci cez utrpenie, tak by som Vam odporucila regresnu terapiu - navrat do detstva.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Heliana
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 13. 03. 2010
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: so február 19, 2011 5:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem Petronela, že Ste mi napísali pár slov a objasnili niektoré veci. Môžem v dobrom povedať, že pri prvom čítaní som z toho bola trochu šokovaná. O regresnej terapii uvažujem skoro rok, ale v našom meste nemáme skúseného regresného terapeuta a cestovať nemôžem, lebo nemám voľno a po všetkých traumách, čo som prežila s alternatívnymi terapiami jednoducho nemám odvahu osloviť takého terapeuta, ktorý by nebol po ruke, "keby sa niečo neočakávané zomlelo". Pokúšam sa to riešiť homeopatiou. Dúfam, že to dopadne dobre, aj keď mám trocha obavy.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: so február 19, 2011 6:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz som povedala, je to Vasa volba, vase rozhodnutie, vasa cesta, tym tuto temu povazujem z mojej strany za uzatvorenu.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Heliana
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 13. 03. 2010
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: so február 19, 2011 6:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

OK. Pochopila som. Ďakujem.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Heliana
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 13. 03. 2010
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: pia máj 13, 2011 6:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

...dostala som výpoveď, netuším, čo bude ďalej...neviem akým smerom mám ísť.......prosím o výklad.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Isidor
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 02. 02. 2010
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: ne máj 15, 2011 7:46 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý den,

udělal jsem na Vaší situaci krátký výklad na tři karty, které představují nedávnou minulost, současnost a výhled do budoucna:

Sedmička pohárů - Devítka mečů - Královna holí

Neviděla nebo nechtěla jste vidět věci takové, jaké ve skutečnosti jsou, nalhávala jste zejména sobě a možná i druhým některé věci, stavěla jste si vzdušné zámky, nebyla jste sama k sobě upřímná.

Nyní se cítíte nedobře, je toho na Vás moc, máte možná i pocit oběti - to je všechno ve Vaší situaci pochopitelné a přirozené. Je třeba prohlédnout, pochopit, že výhled vpřed si zakrýváte jedině Vy sama svojí neochotou vidět věci tak, jak jsou. Je Vám třeba nalézt důvěru v sebe sama.

Jakmile se Vám toto podaří, začnou se měnit k lepšímu i vnější okolnosti. Otevřete-li se životu a naleznete v sobě důvěru v sebe i druhé lidi, objeví se velmi pravděpodobně i nová práce, ve které duchovně i profesně vyrostete a posunete se dopředu.

Držím moc palce a zdravím Vás!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Heliana
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 13. 03. 2010
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: ne máj 15, 2011 8:42 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Isidor, ďakujem za výklad....ani neviem, čo mám na neho povedať.....Sad.
Asi to bude pre mňa dosť ťažké obdobie, lebo nechápem, čo nechcem vidieť. Vôbec netuším.....
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Isidor
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 02. 02. 2010
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: ut máj 17, 2011 6:46 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím Vás, Heliano,

řešit takto náročné téma přes internetové fórum je poměrně dost obtížné a nejsem si jist, že je to to pravé místo, ale pokusím se alespoň trochu něco naznačit, třeba Vám něco zarezonuje. Vyložil jsem opět na tři karty s otázkou:

Jaké oblasti se týká to, co nechcete vidět?

Karty: Princ pentaklů - Mág - Ďábel

Dvě karty ze tří jsou z Velké arkány, jedná se pro Vás o životně důležitou, velmi zásadní záležitost.

Jako společná témata těchto tří karet vnímám pragmatismus, tvořivost, manipulaci druhými, přijetí zodpovědnosti za své činy. Časově pak karty naznačují postup od příjemného zvládání těchto témat bez dostatečného přijetí vlastní zodpovědnosti (Princ pentaklů), přes snahu kontrolovat a manipulovat prostřednictvím svých vědomostí a znalostí (Mág) po naprosté odmítnutí převzetí zodpovědnosti za vlastní činy a neochotu čelit jejich důsledkům (Ďábel) stylem já nic, já muzikant.

Pomohlo toto přiblížení trochu?

Ještě mě tak napadá: zkusila jste regresní terapii, kterou Vám v únoru (februári) doporučovala Petronela? Regrese je na hledání toho, co člověk nechce vidět, velmi užitečná a dobrá metoda.

Zdravím Vás!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Heliana
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 13. 03. 2010
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: ut máj 17, 2011 10:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem Isidor, za prekvapujúci výklad.

Mága mi často vykladajú v kartách, je to jedna zo základných kariet, ktoré sa vždy pri výklade objavia. Neviem, či manipulujem okolie, niekedy možno ano ako reakciu na človeka, ktorý ma manipuluje. Ale zodpovednosť na mňa vždy dolahne, za svoje činy zodpovedám a myslím, že robím možno veľa chýb a neviem ako mám žiť, lebo leziem len z kaluže do blata. Nemám predstavu ako môžem byť takýto manipulant bez zodpovednosti a kde....
Okrem toho je to presne to, čo so mnou robili v detstve, takže niekde si to asi nesiem so sebou.......ale, že by som nejak hrubo manipulovala, to nemôžem povedať.
Na regresnej terapii som nebola, mám strach až panický, lebo mám jednu zlú skúsenosť, ktorá mi privodila veľkú traumu v živote, z ktorej sa dostávam doteraz, bojím sa, že by som to jednoducho nezvládla . Okrem toho mám aj blok, lebo som písala jednému liečiteľovi a ten mi odpísal, že môj stav sa nedá meniť. Bola som u homeopata, dal mi niečo, možno by to mohlo pomôcť....ale identifikoval ma skôr ako obeť a nie ako manipulátora.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Heliana
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 13. 03. 2010
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: st máj 18, 2011 5:00 am    Predmet: Odpovedať s citátom

...stále nad tým rozmýšľam, možno ma niečo napadne....Isidor naozaj si vážim, že ste mi odpísali.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Heliana
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 13. 03. 2010
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: st máj 18, 2011 5:59 am    Predmet: Odpovedať s citátom

...nemôže to byť tým, že aj včera som zohnala jedno potvrdenie o absolvovaní niečoho, čo som neabsolvovala? Ale to sa mi javí, ako absolutne nezásadný problém, lebo to tak robí skoro každý. Môže byť, že v mojom živote je to niečo zásadné? Lebo inak ten sled udalostí a pocity by mohli sedieť....?
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Isidor
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 02. 02. 2010
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: st máj 18, 2011 9:34 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím Vás, Heliano,

vzhledem k Vaší reakci bych řekl, že výklad je pro Vás užitečný. Jenom tedy malé doplnění:
- Role oběti a manipulace druhými se vůbec nevylučují, mnohdy právě naopak.
- Nenapsal jsem, že nenesete odpovědnost za své činy, tu totiž neseme všichni. Napsal jsem, že nejste ochotna tuto zodpovědnost přijmout (Ďábel vedle Mága).
- Opravdu si myslím, že by bylo dobré, aby Vám někdo s hledáním příčin Vašich potíží pomohl, a máte-li z takového kroku strach, je to také určitá indicie. Samozřejmě můžete na všechno přijít sama, ale na vlastní kůži jsem se přesvědčil, že pomoc odborníka může být velmi užitečná (bohužel doporučit bych Vám mohl pouze paní v Praze).
- Pokud přijmete názor, že Váš stav nelze změnit (ať už ho vyslovil kdokoliv), pak změnit nepůjde. Přes naše vlastní přesvědčení většinou totiž nejede vlak.

A k poslednímu příspěvku: nevím. Vím ale, že "robí to tak skoro každý" je argument pro hodně lidí, nikoliv však pro Vesmír (Boha, Jsoucno, Přírodu - na pojmenování myslím tolik nesejde).

Přeju Vám, ať se daří problémy rozplétat.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
       Obsah fóra Numerologia.xyz -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.05 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.