Numerológia
Výrok: Malé bolesti nás vyvedú z rovnováhy, veľké nás vracajú k sebe samým. (J.P. Richter)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Články
Astrológia (20)
Čínska astrológia (13)
Ezopové bájky (63)
Ezoterika (2)
Filozofia (2)
História (11)
Krstné mená (101)
Ľudová slovesnosť (4)
Mágia (2)
Mystika (1)
Nezaradené (8)
Novinky (8)
Numerológia (25)
Prognózy (16)
Psychológia (3)
Recenzie (7)
Štukológia (0)
Tarot (16)
Z denníka (5)
Zdravie (5)


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo






Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Partneri


Svet elektro
 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store
 
 
Prezentačné a korešpondenčné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 
Saša Pueblo meditacia
 
 
Asociácia poradcov
 
 

 


Facebook


NUMEROLOGIA.XYZ: Z denníka numerologičky

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

 Kde je teda to duchovno?
       Keby niekto so mnou kráčal v bežný deň po meste, tak by zistil, že sme sa rozprávali s predavačkou v butiku, srdečná kuchárka nám na obed naložila na tanier väčšiu porciu, popoludní nám kávu doniesol čašník v kaviarni a cestou sme stretli mamičku s kočíkom a sympatického mládenca. Pritom sme sa obtreli o človeka, ktorý v rámci meditácií astrálne cestuje, bytosť, čo komunikuje so zomrelými, nešťastnú dušu, ktorá zažila na vlastnej koži, čo znamená sila kliatby vyslovenej v nenávisti, toho, alebo tú, čo prešli kómou a vrátili sa späť od svetla na druhom brehu s určitými mimozmyslovými danosťami, o ktoré nežiadali. Neveriacky by sa ma medzi rečou možno spýtal, kde mám ten svet medzi nebom a zemou, to duchovno a ja by som mu odpovedala: „Je všade okolo nás a neustále ho stretávame. Klišé?
Z denníka numerologičky
Autor: Numerologia - Pondelok, 21.02. 2011 - 00:00:00   5252 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 12821 bajtov | 1 Komentár | Hodnotenie: 0)

 Interview so Zlaticou Mokráňovou

       Horoskopy ju priťahovali už od detstva. Spolužiačkam veštila z ruky, pri hre obyčajných sedmových kariet mávala rôzne predstavy a vízie, ktorým vtedy vôbec nerozumela. Postupom času zistila, že toto je POSLANIE. Práca v oblasti poradenstva ľudom ju nesmierne baví, ale priznáva, že psychicky je veľmi vyčerpávajúca a niekedy je veľmi ťažké ju zosúladiť s rodinou. Najväčšiu radosť však má, ak klient, ktorý sa ozval pre neho s neriešiteľným problémom, po čase pošle email, že aj vďaka nej bolo nakoniec riešenie hračkou. Dámy a páni, Numerologička a Tarotmanka Petronela! "Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem Radu, ostatným ilúziu..."

Z denníka numerologičky
Autor: Numerologia - Pondelok, 20.09. 2010 - 00:00:00   6837 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 15399 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 0)

 Rok duchovného prebudenia

       Školský rok začal. A ja som vtedy mohla nastúpiť do školy so starými známymi spolužiakmi. Tešila som sa spoločne s inými bezstarostne vykračujúcimi štebotajúcimi ratolesťami. S roztrasenými kolenami, zvažujúc každý ďalší krok som sa opierala o mamu, ktorá mi až do triedy doniesla školskú tašku a usadila ma do lavice.

Z denníka numerologičky
Autor: Numerologia - Štvrtok, 02.09. 2010 - 00:00:00   4605 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 14088 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 0)

 Čo urobíte s vašim osudom?

       Osobnosť je ovplyvnená z jednej tretiny genetickou informáciou, ktorá už na fyzickej úrovni náchylnosťou k chorobám prezrádza skrytý vplyv predchádzajúcich generácií, druhú tretinu predstavuje prostredie, v ktorom našu individualitu formujeme a nakoniec je vyjadrená karmou, resp. osudom, ktorý sme si v čase pred narodením zvolili a jej záznam je zakódovaný v dátume narodenia.

Z denníka numerologičky
Autor: Numerologia - Pondelok, 31.05. 2010 - 11:12:00   8325 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 14773 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 5)

 Čo sa vám snívalo?

       Orientačne som pozrela do lunárneho kalendára. Štatisticky, nezávisle od toho, či sa daný klient lunárnym kalendárom riadi, alebo nie, sa totiž ľuďom najviac sníva v období splnu. A počas novu Mesiaca občas lúskam zaujímavé symbolické rébusy ako napríklad tento vlastný.

Z denníka numerologičky
Autor: Numerologia - Sobota, 06.03. 2010 - 15:33:31   13847 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 26974 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 4)



Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.02 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.