Numerológia
Výrok: Dievčaťu na zavolanie nehrozí údel dievčaťa na všetko. (Aforizmus)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Menu
Hlavná stránka
Relax pre Vás
Individuálne služby
Konzultácie
Kurzy
Fórum
Články
Cenník
Mediálne aktivity
O nás
Kontakt
FAQ
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Mapa stránky


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo






Partneri


Svet elektro
 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store
 
 
Prezentačné a korešpondenčné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 
Bellisamade ...šperky inšpirujúce dušu
 
 
Saša Pueblo meditacia
 
 
Asociácia poradcov
 
 

 


Facebook


Obsah fóra Numerologia.xyz
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   užívateľské skupinyužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

financna situacia a moja buducnost

 
       Obsah fóra Numerologia.xyz -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
monika23sk
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 26. 07. 2011
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: ut júl 26, 2011 1:57 pm    Predmet: financna situacia a moja buducnost Odpovedať s citátom

Dobry den, pan Izidor, chcela by som sa Vas opytat, ci sa v najblizsej dobe zlepsi moja(vlastne nasa-rodinna) situacia a co ma caka v buducnosti-praca, rodina,zdravie. monika:23.4.1967
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Isidor
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 02. 02. 2010
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: po august 01, 2011 12:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Přeji dobrý den,

na Vaší finanční situaci jsem vyložil na čtyři karty výklad Kompas (dle Hajo Banzhafa): Princezna mečů - Poustevník - Devítka pohárů - Slunce.

Současná situace vůbec není jednoduchá a cítíte se dokonce ohrožená tím, v jaké finanční situaci se momentálně nacházíte (Princezna mečů). Karty radí, abyste si našla klid pro sebe, a v tomto klidu si sama důkladně promyslela celou situaci a zvážila pečlivě všechny další kroky, než se do čehokoliv pustíte. Důležité je zvážit opravdu všechny možnosti a pokud možno ze všech úhlů pohledu, kterých jste schopna (Poustevník). Lidé ve Vašem okolí sice pravděpodobně budou vítat Vaše návrhy, co dělat, ale konkrétní činy a konkrétní pomoc v podobě nějakých činů příliš neočekávejte, spíš bude třeba, abyste se spolehla sama na sebe (Devítka pohárů). V horizontu cca půl roku se dá předpokládat, že řešení, na která v tuto dobu přijdete, přinesou své ovoce a Vaše finanční situace se zlepší, což pro Vás bude i velikým zadostiučiněním, neboť budete moci být spokojená s tím, co jste dokázala (Slunce).

Vaše druhá otázka je dosti nekonkrétní a pokud bych měl vykládat na každou její část zvlášť, byl by to výklad nejméně na hodinu, možná i delší. Navíc nemyslím, že je dobré ptát se karet takto obecně na budoucnost, Tarot je dle mého názoru spíše zrcadlem naší duše a je lépe ptát se na pochopení situací, na další cestu, kterou se vydat a podobně. Obecné hádání budoucnosti rád přenechám třeba pouťovým kartářkám... Smile

Držím Vám palce a zdravím Vás!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
monika23sk
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 26. 07. 2011
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: po august 01, 2011 8:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pan Izidor, dakujem Vam velmi pekne za Vasu skoru odpoved, co si naozaj velmi cenim. Myslim si o sebe, ze som maximalne pozivne mysliaci clovek, z coho sa moja rodina a blizki niekedy aj smeju, ale mne to na mojom pozivnom mysleni nic neubera a takto sa snazim pristupovat aj k tomuto mojmu, dalo by sa tak povedat, financnemu problemu, ale na druhej strane...kto ho dnes nema Smile, verim, ze najdem to spravne riesenie. v tej druhej casti mojej otazky..moja buducnost...som si bola aj vedoma, ze take easy to nebude a ze na take nieco potrebuje clovek samozrejme ovela viac casu, alebo osobny kontakt. aj tak Vam za Vasu snahu dakujem a prajem vsetko len to dobre Smile
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
zeeshan123
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 28. 12. 2014
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: ne december 28, 2014 1:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

velmi pekne dakujem a potom sa ozvem,ako sme dopadli... Very Happy
prajem vsetko dobre...


______________________________
Get free demos for pmp exam exam and mcts exam with Testking guaranteed success. Our best quality scuhs.edu prepares you well before appearing in the final exams of rasmussen & mcts www.loyola.edu
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
       Obsah fóra Numerologia.xyz -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©


Copyright © 1998 - 2019 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2020-01-24
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.04 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.